KONST / Litografier / Grafsikt blad 11482319
nr 1148 2319
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Grafsikt blad, Signerad och numrerad 185/200. 36,5x60 cm
Kondition: löst blad
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
måndag 4 december 2017
kl 18:38:23
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega